LedLamba Aydınlatma Sistemleri

Hakkımızda

MASTERSUN üretiminin ana ilkesi, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ürünleri araştırıp, geliştirerek üretmektedir. Asıl hedef bize getirilen problemlere kesin ve gerçekçi cevaplar bulmaktır.

Bunun içinde MASTERSUN Yönetimi, planlamacıları, bilgisayar bölümü çalışanları ve teknik yönetim ekibi uyum içinde çalışmaktadır.

Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarının en doğru şekilde algılanması, uygulanması ve sonunda müşteri memnuniyetinin sağlanmasını en önemli unsur olarak benimsemiştir. Geçici kazançların peşinden koşmamıştır . Sektörün uzun vadeli olduğunu bilerek hareket etmiş ve altyapısını bu doğrultuda hazırlamıştır.

 

Şirketimizin varlığını sürdürme prensiplerine göz atarsak, MASTERSUN Aydınlatma;

Müşterilerimizin mutlu olmasını hedefler. Müşteri ile birlikte hareket ederek, müşterinin ne istediğini algılar, müşteriye özgü çözümleri gerçekleştirir, kendi çözümlerini kabul ettirmeye çalışmaz.

Öncelikle üretici sıfatıyla ulusal ekonomimize birçok alanda katkı sağlar. Türkiye’de üretilebilen parçaların oranını maksimum düzeye getirmeyi ve Türkiye ve Dünyada bir üretim ve lojistik merkezi olmayı hedefler.

Sosyal sorumluluk ilkesini benimser. Bu aydınlatma şekli, yüksek tasarruf yeteneği sayesinde Enerji Verimliliğine yüksek oranda katkısı vardır ve çevreci ürünler olması nedeniylede insan sağlığına hizmet eder. Biz de bu ilkenin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

Enerji tasarrufu yüksek bir aydınlatma, Almanya büyüklüğünde bir ormanın emebileceği kadar CO2 ‘den tasarruf sağlayabilir. Bu bilinç ile hareket eden Mastersun, dünyadaki kaynakların korunmasına katkı yapan ve yaşam kalitesini ışık aracılığıyla arttıran akıllı ve sürdürülebilir ürünler tasarlar.

 

MASTERSUN Ürünleri uygulaması iki ana başlıkta toplanır: İç ve dış mekan aydınlatmaları

Başlıca MASTERSUN Güneş enerjili Aydınlatma Kullanım Alanları;

Oteller, AVM’ler, Ofisler, Havaalanları, Fabrikalar, Konutlar, Sokak Lambaları, Reklam Panoları, Vitrinler, Sinemalar, Marketler, Yat ve deniz aydınlatmaları

MASTERSUN / FREE LIGHTING

LED LAMBA AYDINLATMA SİSTEMLERİ

Yaşanan küresel ısınma ile beraber mevcut doğal kaynakların korunması, enerjinin akılcı ve verimli kullanılması, gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakabilmek için tüm alanlarda öncelikli konu haline gelmiştir LED teknolojisinin endüstriyel saha aydınlatılmasında kullanılması enerji ihtiyacını düşürmekte çok önemli bir rol oynamaktadır. Bilindiği gibi LED ömründe ısı faktörü çok önemlidir. LED LAMBA soğutucu kanallara sahip güçlü gövdesi ve üstün kalitesi ile ısınma probleminin önüne geçerek LED teknolojisini en verimli şekilde kullanmaktadır. %70-%80 az enerji tüketimi 50.000 saatlik uzun ömrü ile tasarruflu, çevreci, masrafsız bir aydınlatma şansı sunmaktadır.

Konuşma Başlat
Yardım ve Sipariş