LedLamba Aydınlatma Sistemleri

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Şahsım, 25 yılı aşkın bir süredir endüstriyel alanlarda hizmet vermiş olmanın getirdiği bilgi birikimi ve teknik vizyonun sonucu olarak, giderek gelişmekte olan ve yakın gelecekte konvansiyonel aydınlatma sistemlerinin yerini almasına kesin gözüyle bakılan LED Teknolojisi üzerine üretim tesis altyapısını kurarak 2003 senesinde faaliyetlerine başlamıştır.

AMACIMIZ

“Enerji Yönetimi” konusunun her geçen gün daha çok önem kazandığı dünyamızda, aydınlatma sistemlerinin enerji tüketimlerini yönetebilmek ve tasarruf sağlayabilmek, başta yol ve sokaklar olmak üzere, endüstriyel tesisler, park ve bahçeler gibi kamu alanları açısından hayati değer teşkil etmektedir. Tamamıyla LED teknolojileri üzerinden geliştirilen aydınlatma sistemlerimiz; Yüksek aydınlatma performansı gerektiren uygulama projelerinde enerji tasarrufu, fotometrik uygunluk, kolay kurulum, hızlı tedarik ve performans sürekliliği ilkeleriyle çözüm sunmayı amaçlamaktadır.

VIZYONUMUZ

Kurulduğu günden bu yana sadece LED Teknolojileri üzerine AR-GE ve üretim altyapısını geliştirme kararının, organizasyonumuza katmış olduğu değerlerin en başında konusunda uzmanlaşmış olmak gelmektedir. Edinilen “Know-How”, sektörde öncü çözüm ortaklarımız ve yarı mamul tedarikinde ödün vermediğimiz kalite politikamız marka algımızı kısa sürede ileriye taşımıştır. Bugün gelmiş olduğumuz noktada EPİSTARLED, yerel pazarda kamu ve özel idarelere ait pek çok prestijli projeye imzasını atmış olup, ihracat faaliyetlerine öncelikli pazar hedefleriyle beraber başlamış bulunmaktadır. Sürekli daha ileriyi hayal eden ve gerçekleştirdiği üst düzey projelerle motive olan dinamik yapımızın hedefi, EPİSTARLED  markasını küresel platformda kabul gören bir değer haline getirebilmektir.

Neden EPİSTARLED ?

 •  Ürünlerimiz, konvansiyonel armatürlerle karşılaştırıldığında %70’e varan enerji tasarrufu sağlamaktadır.
 •  Gelişmiş aluminyum enjeksiyon gövde yapıları sayesinde termal yönetimleri başarıyla sağlanmış olup performans sürekliliği göstermektedir.
 •  50000 saati aşkın ürün ömrüne sahiptir. Tamir ve bakım masrafı gerektirmez.
 •  Elektrik kesintilerinde, konvansiyonel ürünlerde yaşanan soğuma ve tekrar çalışma süresine ihtiyaç duymaz.
 •  Işık şiddetinin anlık olarak kontrol edilebilmesi ve zaman ayarlı programlanabilmesi mümkündür.
 •  DALI, DMX, ZigBee ve benzeri kontrol protokolleri ile çalıştırılabilir.
 •  12-24Vdc ve 110-270Vac gibi farklı şebeke beslemeleriyle kullanılabilir.
 •  -25° ve +50° derece ortam sıcaklığı aralığında çalışma sürekliliğine sahiptir.
 •  Uygulama alnına özel geliştirilmiş cam lensler sayesinde projelerin aydınlatma ihtiyacına en uygun çözümü sunmaktadır.
 •  SOLAR sistemlerle entegre kullanılabilmesi mümkündür.
 •  İlk tesisat kurulum aşamasında kesit çapı büyük kablolar ve ek sigorta panolarına ihtiyaç duyulmadığından maliyet avantajı sağlar.
 •  Civa ve benzeri zararlı kimyasallar bulundurmaz, UV içermez.
 •  Karbon salınımı çok düşüktür, geri dönüştürülebilir malzemeden üretilmektedir, çevrecidir.
 •  Ürünlerimiz 3 yıl garanti kapsamındadır.
  İnsan kaynakları Ledlamba İnsan Kaynakları olarak temel amacımız; şirketimizin stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda insan gücü ihtiyacını karşılamak, bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini ve devamlılığını sağlamaktır.   Bu amaçla; “Doğru kişilerin doğru pozisyonlarda çalıştığı şirket” felsefesini benimseyerek, en yetkin adayları işe almak, Çalışanlarımızın motivasyonlarını ve kuruma olan bağlılıklarını arttırmak. Çalışanlarımıza kendini geliştirme imkanları sağlamak ve bunun için uygun ortamı yaratmak.   Vizyonumuz; Topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren şirketimizde motivasyonu yüksek çalışanlar ile fark yaratmak, mutlu bir çalışan profiline sahip olmaktır.

LED LAMBA AYDINLATMA SİSTEMLERİ

Yaşanan küresel ısınma ile beraber mevcut doğal kaynakların korunması, enerjinin akılcı ve verimli kullanılması, gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakabilmek için tüm alanlarda öncelikli konu haline gelmiştir LED teknolojisinin endüstriyel saha aydınlatılmasında kullanılması enerji ihtiyacını düşürmekte çok önemli bir rol oynamaktadır. Bilindiği gibi LED ömründe ısı faktörü çok önemlidir. LED LAMBA soğutucu kanallara sahip güçlü gövdesi ve üstün kalitesi ile ısınma probleminin önüne geçerek LED teknolojisini en verimli şekilde kullanmaktadır. %70-%80 az enerji tüketimi 50.000 saatlik uzun ömrü ile tasarruflu, çevreci, masrafsız bir aydınlatma şansı sunmaktadır.