LedLamba Aydınlatma Sistemleri

Güneş Enerji Sistemleri

DOĞA ve GELECEĞE UZANIYORUZ MASTERSUN

Güneş enerjisi kaynaklı ürünler sunan MASTERSUN, 2003 yılından beri faaliyet göstermektedir. Artan talebi karşılamak için en uygun çözümleri geliştirmiştir. Bireysel piyasa koşullarını ve gereksinimlerini çok iyi özümseyen MASTERSUN, son birkaç yıl içinde ABD, Avustralya, Malezya, Bangladeş, Kenya, Almanya gibi önemli pazarlarda doğrudan satış ofisleri kurdu. MASTERSUN Türkiye distribütörlüğünü ise LEDLAMBA yapmaktadır.

MASTERSUN ailesi olarak dünyanın bir çok noktasında yenilenebilir enerji konusunda sergilediğimiz insani çaba nedeniyle gururla çalışmaya devam ediyoruz. Tasarım mühendislerimiz, bugün karanlığın içinde yaşayan 1,6 milyar insana temiz enerji getirmek için pek çok yenilikçi ve etkili ürünler geliştirdi.

Geniş kaynaklarımız ve endüstri ortaklarımızın çevre duyarlılığı ile; …biz, gerçekten de DOĞA ve GELECEĞE uzanıyoruz.

LED LAMBA AYDINLATMA SİSTEMLERİ

Yaşanan küresel ısınma ile beraber mevcut doğal kaynakların korunması, enerjinin akılcı ve verimli kullanılması, gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakabilmek için tüm alanlarda öncelikli konu haline gelmiştir LED teknolojisinin endüstriyel saha aydınlatılmasında kullanılması enerji ihtiyacını düşürmekte çok önemli bir rol oynamaktadır. Bilindiği gibi LED ömründe ısı faktörü çok önemlidir. LED LAMBA soğutucu kanallara sahip güçlü gövdesi ve üstün kalitesi ile ısınma probleminin önüne geçerek LED teknolojisini en verimli şekilde kullanmaktadır. %70-%80 az enerji tüketimi 50.000 saatlik uzun ömrü ile tasarruflu, çevreci, masrafsız bir aydınlatma şansı sunmaktadır.

Konuşma Başlat
Yardım ve Sipariş