LedLamba Aydınlatma Sistemleri

Led Lamba Akıllı Ofis

Led Lamba Akıllı Ofis

1.Merkezi Kontrol Yazılımı

Sistemin çoklu ofis yönetimi sağlaması talep edildiği projelerde tüm DALI Controller Üniteleri merkezi bilgisayarda bulunan yazılım ile iletişimde olarak ON/OFF ve DIM edebilmekte, anlık durumları gözleyerek arıza geri bildirimi yapabilmektedir.

2.DALI Controller Module

DALI Controller Ünitesi kendisine bağlı (en fazla) 10 DALI LED Sürücüyü, yine kendisine bağlı Işık ve Varlık Sensöründen gelen geri beslemeye göre yönetebilmektedir.

3.DIM Anahtar

DALI protokolü üzerinden ürünlere bağlı olan DALI LED Sürücüleri tek dokunuşla programlayabilmekte, DIM ve ON/OFF yapabilmektedir.

4.DALI LED Sürücü

Ayarlanabilir DALI sürücülerle farklı ışık güçleri uygulanabilmektedir.

5.LED Panel Ofis Armatürü

Sıva altı ve sıva üstü montaja uygun 20W ile 45W arası ürünler mevcuttur.

6.Işık ve Varlık Sensörü

Mekandaki ortalama aydınlık düzeyini sürekli olarak kontrol ederek hedeflenen (örn. 500 lux) aydınlık düzeyinde artma ve azalma olması durumunda DALI Controller Ünitesine geri beslemede bulunmaktadır. Azalma durumunda controller ünitesi, sürücüleri +DIM ederek istenilen sevieye kadar tamamlar. Sensör aynı zamanda bir süre hareket algılamadığında sistemi kapatır ve tekrar hareket gördüğünde sistemi tekrar devreye alır.

7.Mekan Tipolojisi

Ortalama 150-200m² mekanlarda kullanılması ideal olan bu sistem, her alan için bağımsız uygulanabileceği gibi 100 özdeş alanı birlikte kontrol edilebilecek yapıda da çalışabilir. Çoklu yönetim alt yapısı yine DALI protokolü üzerinden sağlanacaktır ve bir bilgisayar yazılımı üzerinden denetlenebilecektir.

8.Remote Programmer (Opsiyonel)

DALI Controller Ünitesini farklı uygulama taleplerine ve senaryolara göre programlayabilmek için kullanılmaktadır. Tek bir kumanda ile projedeki tüm controller üniteleri ayrı ayrı programlanabilmektedir.

LED LAMBA AYDINLATMA SİSTEMLERİ

Yaşanan küresel ısınma ile beraber mevcut doğal kaynakların korunması, enerjinin akılcı ve verimli kullanılması, gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakabilmek için tüm alanlarda öncelikli konu haline gelmiştir LED teknolojisinin endüstriyel saha aydınlatılmasında kullanılması enerji ihtiyacını düşürmekte çok önemli bir rol oynamaktadır. Bilindiği gibi LED ömründe ısı faktörü çok önemlidir. LED LAMBA soğutucu kanallara sahip güçlü gövdesi ve üstün kalitesi ile ısınma probleminin önüne geçerek LED teknolojisini en verimli şekilde kullanmaktadır. %70-%80 az enerji tüketimi 50.000 saatlik uzun ömrü ile tasarruflu, çevreci, masrafsız bir aydınlatma şansı sunmaktadır.

Konuşma Başlat
Yardım ve Sipariş